Loading your data. This may take a few seconds. Cancel


Artist Profile

Virtual Store Super Sonic

Virtual Store Super Sonic

Artist's Media Player

Elvana Gjata Mamës Cover
 • Elvana Gjata Mamës
 • Hip Hop/Rap, R&B/Soul
 • Super Sonic
 • 02/07/2008
 • Elvana Gjata Mamës
Liner Notes: Shikoni TV SUPERSONIC në kanalin CH37 për të parë videoklipet më të fundit. E drejta e shumëfishimit, shitjes dhe transmetimit vetëm nga SUPERSONIC.
 1. Mamës
 2. Të 2
 3. Vetëm Ty Të Kam
 4. Ani Ani
 5. Te Kam Xhan
 6. Mos U Fsheh
 7. Nushu Ime
 8. Vetëm Zoti E Di
 9. Jeton Për Mua Ai
Hitet E Veres Cover
 • Hitet E Veres
 • Pop
 • Super Sonic
 • 02/15/2008
 • Hitet E Veres
 1. Genta & Geti - Krejt E Dine...
 2. Jehona Sopi - Borxh Me Ke
 3. Joana - Zemren Ndeze
 4. Lori - 4 Puthje
 5. Elvana Gjata - Mames
 6. Blero - S'e Di
 7. Valton Krasniqi - My Love
 8. Rezarta Shkurta - Matura
 9. Ermal Fejzullahu - E Shkuar E Harruar...
 10. Shpat Kasapi - S'e Pranon
 11. Adelina Thaci - Sonte
 12. Arta Bajrami - Chocolata
 13. Etno Engjujt - Nany
 14. Seldi - Zjarri Im
Hit Selection Cover
 • Hit Selection
 • Dance
 • Super Sonic
 • 02/20/2008
 • Hit Selection
 1. Shpat Kasapi - Sonte Do Te Pi...
 2. Korab Jetishi - Xhepi
 3. Nora Istrefi - Njeri Qan, E Njeri Qesh...
 4. Shkenda - Digje
 5. Leonora Jakupi - Nje Here Ne Jete...
 6. Jetmir Hyseni - Princesha Kafeterise...
 7. Dona - Embelsire
 8. Bertan Asllani & Big Mama -Po,jo...
 9. Berkani - I Njejti Jam
 10. Big Mama - Dhender
 11. Miranda & Sabri Fejzullahu - Asnjehere Nuk Te Le...
 12. Gjyste Vulaj - Une Esull, Ti I Abuzuar...
 13. Bertani - Sonte Te Therras...
 14. Ermal Fejzullahu - Une Me Buke, Ti Me Gur...
 15. Pirro Cako & Elsa Lila - Diferenca Je Ti...
 16. Zajmin & Rati - Zarfe Trendafilash...
22 Hite Nga Super Sonic Cover
 • 22 Hite Nga Super Sonic
 • World
 • Super Sonic
 • 09/01/2008
 • 22 Hite Nga Super Sonic
Liner Notes:
 1. Gena - Sa Lot Kam Derdhur
 2. Hekuran Krasniqi - Gramafon Moments...
 3. Turi Vs Vesa Luma - Eja
 4. Capital-t & Adelina Thaqi - 1 Mengjes...
 5. Dritoni & Rrufeja - Edhe Bon Edhe S'bon...
 6. Mery Feat Kastro - Serish
 7. Nora Istrefi - Another World...
 8. Edita Sopjani Feat 2 Boys - Merri Krejt...
 9. Greta Heta - Dhe Vjen Tek Une...
 10. DJ Blunt
 11. Viagra - Deshu
 12. Dafina Zeqiri
 13. Mirsa Kerceli
 14. Arta Bajrami - Asnje Milimeter...
 15. Julka Feat Big Basta - Gangsta...
 16. Produkt 28 - Si Peme
 17. Korab Jetishi - Kamarierja...
 18. Soni Malaj - Zig Zag
 19. Aurela Gace - Hape Veten
 20. Anjeza Shahini - Nxenesja Me E Mire...
 21. Besa - Pa Yllin Tend
 22. Adrian Gaxha - Veten E Mashtroj...
Aurela Gaçe - Mu Thanë Sytë Cover
 • Aurela Gaçe - Mu Thanë Sytë
 • World
 • Super Sonic
 • 01/03/2009
 • Aurela Gaçe - Mu Thanë Sytë
Liner Notes: Mbajtes fonogrami Super Sonic. Viti prodhimit 2008. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
 1. Mu Thane Syte
 2. Jehon
 3. Bosh
 4. Hape Veten
 5. Potpuri Vlonjate
Hitet E Veres 2009 Cover
 • Hitet E Veres 2009
 • World
 • Super Sonic
 • 08/17/2009
 • Hitet E Veres 2009
Liner Notes: Mbajtes fonogrami Super Sonic®. Viti prodhimit 2009. Te gjitha te drejtat e rezervuara. Shikoni TV SUPERSONIC në kanalin CH37 për të parë videoklipet më të fundit.E drejta e shumëfishimit, shitjes dhe transmetimit vetëm nga SUPERSONIC.
 1. Elvana Gjata - Turn U On
 2. 2po2 Ft. Flori Mumajesi - Crazy...
 3. Rozana Radi Ft Noisy
 4. Da Ghost - Kceni Kr8
 5. Wsf & Aurela Gace - Jehon
 6. Irma Libohova - Stop
 7. Jonida Maliqi - Vlej Per Ty...
 8. Olta Boka - S'duhet Te Te Dua...
 9. Marjeta Billo - Toka Ime
 10. As - I Can Shine
 11. Ciljeta Ft Bigbasta - Deja Vu...
 12. Blero Ft Da Ghost - Krejt Anash...
 13. D.J. Blunt - I Miss You
 14. Alida - Sa Duhemi
 15. Leonora Poloska - S'kam Faj...
 16. Joana - Pa2
 17. Kaltrina Selimi - Hajt
 18. Capital T Ft 2po2 & Duffy'e - Shum Nalt...
 19. Emmy - Let It Play
Best Hip Hop 2009 Cover
 • Best Hip Hop 2009
 • Hip Hop/Rap
 • Super Sonic
 • 08/18/2009
 • Best Hip Hop 2009
Liner Notes: Mbajtes fonogrami Super Sonic®. Viti prodhimit 2009. Te gjitha te drejtat e rezervuara. Shikoni TV SUPERSONIC në kanalin CH37 për të parë videoklipet më të fundit.E drejta e shumëfishimit, shitjes dhe transmetimit vetëm nga SUPERSONIC.
 1. Etno Engjujt - Sexy Girl
 2. Tingulli Tren - Pika Per Vesh...
 3. Viagra - Deshu
 4. DJ Blont & Getto Gold - A Po Don Kesh...
 5. Capital T Feat 2po2 & Duffy'e - Shum Nalt...
 6. Blero Rmx - La Vida Loca
 7. Kaos - K'tu Jom
 8. Da Ghost - Kceni Kr8
 9. Tingulli Trent - Ana E Majte, Ana Djathte...
 10. DJ Blunt & Big Basta - Tr0024...
 11. Unikatil - Ku T'meten Shoket...
 12. Skillz & Stine - Vajze Ndaloje Vrapin...
 13. Produkt 28 - Missi IM
 14. Mirsa & Genz - Buze Mbi Buze...
 15. Skillz - Wu C'a Po Shoh
 16. Etno Engjujt - Viva La Evropa...
Best Hits on Spersonic Cover
 • Best Hits on Spersonic
 • World
 • Super Sonic
 • 08/18/2009
 • Best Hits on Spersonic
Liner Notes: Mbajtes fonogrami Super Sonic®. Viti prodhimit 2009. Te gjitha te drejtat e rezervuara. Shikoni TV SUPERSONIC në kanalin CH37 për të parë videoklipet më të fundit.E drejta e shumëfishimit, shitjes dhe transmetimit vetëm nga SUPERSONIC.
 1. Orinda Huta - Une E Di
 2. Soni Malaj - Shpirti IM Binjak...
 3. Alida - I Wanna Be On
 4. Adrian Gaxha - Ti Tani
 5. Blero & Kaos... - La Vida Loca...
 6. Gerta Heta - Lamtumire
 7. Barbana - Flirt
 8. Mimoza Shkodra - E Ke Nje Vend...
 9. Big Mama - E Ku Rafsha Mos U Vraf...
 10. Era - Eshte Per Mua
 11. Nora Istrefi - S'ka Kthim
 12. Arta Bajrami Ft Don Arbas - Kjo, Nate...
 13. Adelina Tahiri - Eliksir
 14. Genta Ismajli - S'dua T'jem E Tjeter Kujt...
 15. Denada Bare - Syte Me Lot
 16. Jeta Faqolli - Shko
 17. Hana Cakuli - Simbol
 18. Elita Reci - Ku Je Ti
 19. Kaltrina Selimi - Copy Paste...
Vjeshte Dimer 2010 Cover
 • Vjeshte Dimer 2010
 • World, Soundtrack
 • Super Sonic
 • 01/01/2010
 • Vjeshte Dimer 2010
Liner Notes:
 1. Stine - Pse
 2. Xhoi - Pertej Vetmise
 3. Eranda Libohova - Modeli Me I Mire...
 4. Manjola Nallbani - Shprehi E Vjeter...
 5. Nora Istrefi - Sekret
 6. Luar - Film Premier
 7. Flori & Kthjellu - S’te Fal...
 8. Alida - I’m da First Lady
 9. Era Rusi - Iken Dhe Vjen
 10. Ester - Stacioni Dashurise...
 11. Çiljeta - Doreheqja
 12. Kastro & Ingrid Gjoni & Og - Sick...
 13. Adrian Gaxha - E Brenduar
 14. Dafina Zeqiri - Amazing Girl...
 15. Capital T - Ku Jon Paret
 16. Vesa Luma - Edhe Nje Fundvit...
 17. Linda Halimi - Te Dua Ver8...
 18. Capital T - Supersweet
 19. Persa - Angel
 20. Emmy - Puthje Loti
 21. Adelina Berisha Ft Stine - Dashuria Fillo...
 22. Olti Marku - I Vetem S’do Te Jem...
 23. 2po2 - Kur Hina Na
Kenga Magjike 2010, Vol. 1 & Vol.2 Cover
 • Kenga Magjike 2010, Vol. 1 & Vol.2
 • World
 • Super Sonic
 • 11/20/2010
 • Kenga Magjike 2010, Vol. 1 & Vol.2
Liner Notes:
 1. Pirro Cako-Mirembrema,Si Je?...
 2. Ciljeta-Te Dy Qajme Te Ndare...
 3. Greta Koci-Koha S’ndal
 4. Ester Hoxha-Te Urrej Se Te Dua...
 5. Era Rusi-Gipsy Lover
 6. Noizy-My Lady
 7. Teuta Kurti-Mos Pi Mo
 8. Burn-E Dija
 9. Gerta & Klejti Mahmutaj-Ne Ditar Nje Dashuri...
 10. Argjentina Ramosaj-Engjejt Qajne...
 11. Rezarta Shkurta- Budallcke E Vogel...
 12. Olta Boka-Mbete Nje Brenge...
 13. Adelajda & Bjordi-Nuk Betohem Dot...
 14. Egla Shkurti-Ti Rri Dhe Pak...
 15. Adrian Gaxha-Edhe Nje Here...
 16. Vedat Ademi-Yjet S’bien Shpesh...
 17. Aurel Amzai-S’mund Te Jem
 18. Gresa Behluli-Faqe E Re
 19. Azra Ibraimi-Me Vete
 20. Albi Xhepa-Ne Ekstremin Tend...
 21. Master Bass & 25%-Night Game...
 22. Juliana Pasha & Luiz Ejlli-Sa E Shite Zemren...
 23. Eranda Libohova- Rrofte Dashuria...
 24. Rozana Radi & Ramadan Krasniqi-Valsi I Tradhtise...
 25. Vesa Luma-Vetem
 26. Linda Halimi & Nora Istrefi Ft. Big-D -All Mine...
 27. Stresi-Tik Tak
 28. Eni Koci Ft. Capital T.- Diva...
 29. Zajmina Vasjari-Nje Me Gjashte...
 30. Lynx-Nuk Ma Ndjen
 31. Semi-Energji Pozitive
 32. Ronela Hajati-Harroje
 33. Blerina Matraku-Zemra Ime S’me Degjoi...
 34. Jorida Zaimi-Zemres
 35. Anxhelo Koci-Do Te Behem
 36. Siciliana Mazi-S’te Fal
 37. Goldi Halili-Emrin Tim Do Ta Bej Vete...
 38. Voltan Prodani-Te Mos Jete E Fundit Here...
 39. Erjon Beci-Aurores
 40. Alb Magji-Zemer Luje
 41. Fortesa Hoti-Akull
 42. Korab Jetishi-Mjeshtri I Puthjeve...
Detaj Cover
 • Detaj
 • World, Dance
 • Flori Mumajesi
 • 08/07/2011
 • Detaj
Liner Notes:
 1. Tallava
 2. Next
 3. I Ngjan Asaj Ft Evi ReÇi
 4. Tegilavava Ft Albi
 5. Fluturimi 3470 Ft Soni Malaj...
 6. Më Do Ft Artiola Toska
 7. Ka Natë, Ka Dhe Ditë
 8. Playback
 9. Gjithmonë Ft Luar
 10. Marina Ft Ylli Baka
 11. S'të Fal Ft Mentor Haziri (Kthjellu)...
 12. Crazy Girl Ft 2po2
 13. Me Sy Mbyllur
 14. Ta Dish Ti ç'pësoj Kjo Zemër Ft M. Andrea...
 15. Making Of Ft Fuga
 16. Dedikuar Nënës Ft The Dreams...
Afër & Larg Cover
 • Afër & Larg
 • Dance, R&B/Soul
 • Elvana Gjata
 • 08/07/2011
 • Afër & Larg
Liner Notes:
 1. Me Ty
 2. Afër Dhe Larg
 3. Ku Jeton Dashuria Ime
 4. Gjaku Im
 5. Kush Jam Unë
 6. Vetes
 7. Dancehall
 8. Kudo Që Jam
 9. A Ke Ti Zemër
 10. Bonus Track Sex On the Beach...
 11. Ma Mani Nejen Ft Fuga
 12. Nuk Janë Më
 13. Turn U On
 14. Ti Je
 15. Dhe Zemra Ndal
 16. Dhe Zemra Ndal (RMX)
Hitet E Veres 2011 Cover
 • Hitet E Veres 2011
 • World, New Age
 • Super Sonic
 • 08/12/2011
 • Hitet E Veres 2011
Liner Notes:
 1. Stine - Besoja
 2. Eni Koci & Noizy - So Hot
 3. Jonida Maliqi - Fantastik
 4. Greta Koci - Milionere E Pare...
 5. Rozana Radi - Kiss Me Rozy...
 6. Jehona Sopi - Kete Vere
 7. Irma Libohova - Lila Lola
 8. Devis Xherahu - Cmenduri
 9. Besa & Jehona - Nuk Jam Ajo...
 10. Robert Alija - Vende Me Parfum...
 11. Darla Ft Alban - Koha Nuk Kthen...
 12. Dr. Flori - Canake
 13. Mariza Ikonomi - Dua Te Harroj...
 14. Kieda - 007
 15. Flori - Tallava
 16. Elvana Gjata - Kudo Qe Jam...
 17. Big Basta - Bounce With the Star...
 18. Xhensila - Dikush Te Do
 19. Evi Reci - Jemi Te Dy
 20. Vedat Ademi - Emrin Tim
 21. Xhoi - Pertej Vetmise
 22. Blerina Matraku - Si Guxonte...
 23. Orgesa Zaimi - Dashuria Pa Nje Fytyre...
 24. Alida & Stine - My Love
 25. DJ Blunt & Real 1 - Seh Dat...
 26. Antre & Gena - Ishe Nate Binte Shi...
 27. Blerina Braka Ft Big Basta - Nak Nak...
 28. Hana Cakuli - Une Vendos
 29. Alfred Gjini - Jemi Nje
 30. Jeta Faqolli Ft Deep System - It's Time...
Classic G Cover
 • Classic G
 • Hip Hop/Rap, Reggae
 • DJ Blt & Real 1
 • 08/16/2011
 • Classic G
Liner Notes:
 1. Classic G
 2. Shum Moti Ft MC Cresha & Lyrical Son...
 3. Bang Bang Ft Tds
 4. Mos U Nal Ft Kaos
 5. Dit E Nat Ft Da Ghost
 6. Seh Dat
 7. Kodi Sekret Ft Big Basta
 8. Nr Force Ft Nr
 9. 808 Ft Zzap & Chriss
 10. Hot Girls Ft Nappy Paco
 11. Menon Qe Je Fly
 12. Sexy Love
 13. Here We Are Ft Nr, MC Kresha & Lyrical Son...
 14. Hello Ft 2po2 & Capital T
 15. Unstoppable Ft Nappy Paco
 16. Seh Dat Remix ( MC Beka )
 17. Biznis Ft Big D
 18. Sen Tjeter Nuk Vyn Ft Noizy...
 19. Music Is My Ghetto Ft Etnon...
Kenga Magjike 2011, Vol. 1 Cover
 • Kenga Magjike 2011, Vol. 1
 • World, Soundtrack
 • Various Artists
 • 10/27/2011
 • Kenga Magjike 2011, Vol. 1
Liner Notes:
 1. Eshte Per Ty Kjo Melodi <span class="various">by Lynx</span>
 2. Ti Mos U Kthe <span class="various">by Adelina Tahiri</span>
 3. Kur Perendoje <span class="various">by Klevis Saliaj</span>
 4. Dilema <span class="various">by Beatrix Ramosaj</span>
 5. Jashte Lekure Nuk Do Dal <span class="various">by Grifshat</span>
 6. Akoma Se Besoj <span class="various">by Devis Xherahu</span>
 7. E Pamundur <span class="various">by Barbana</span>
 8. Nate Moj Nate <span class="various">by Hersi</span>
 9. Do Te Vish <span class="various">by Bon Bon Band</span>
 10. Jam E Huaj <span class="various">by Malda Susuri</span>
 11. Itinerar <span class="various">by Miranda & Visari</span>
 12. Thesar Pa Emer <span class="various">by Jonida Maliqi</span>
 13. Ti Dhe Une <span class="various">by Erik & Band</span>
 14. Bardh E Zi <span class="various">by Agim Poshka Ft Alex Rod</span>
 15. Neles <span class="various">by Ronela Hajati & Visar</span>
 16. Te Dy <span class="various">by Graciela Pasha</span>
 17. Larg Teje Do Jem <span class="various">by Kieda Budini</span>
 18. Me Ler Te Fle <span class="various">by Redon Makashi</span>
 19. Te Jesh E Mire S'Mjafton <span class="various">by Rezarta Shkurta</span>
 20. Urrej Qe S'te Kam <span class="various">by Mili</span>
 21. Jaba Daba Du <span class="various">by Rozana Radi & Mc Kresha</span>
 22. Dashuri Ne Distance <span class="various">by Fatjeta Barbullushi</span>
 23. Rebelja <span class="various">by Kujtim Prodani</span>
 24. Jo Se Di <span class="various">by Laura Nezha</span>
 25. Si Melodi (feat. Angelo) <span class="various">by Big Basta</span>
 26. E Boj Une <span class="various">by Elia</span>
 27. Me Jeto <span class="various">by Kejsi Tola</span>
 28. Lodhem Kot Te Jem Nje Mik <span class="various">by Ilir Kazaferi</span>
 29. Nje Lamtumire <span class="various">by Era Rusi</span>
 30. Me Jep Jete <span class="various">by Julian Lekocaj</span>
 31. Boten Do Ndryshoja <span class="various">by Besa</span>
 32. Nuk Trembem <span class="various">by Cyber Hand</span>
 33. Mbete I Asaj <span class="various">by Ester Hoxha</span>
 34. Nuk Mund Te Ndalem <span class="various">by Yana</span>
 35. Nje Tjeter Do Mbetesh <span class="various">by Erjon Beci</span>
 36. Pa Problem <span class="various">by Eranda & Aldo</span>
Kenga Magjike 2011, Vol. 2 Cover
 • Kenga Magjike 2011, Vol. 2
 • World, Alternative
 • Various Artists
 • 11/16/2011
 • Kenga Magjike 2011, Vol. 2
Liner Notes:
 1. Vetem Ty <span class="various">by Alberie Hadergjonaj</span>
 2. Nuk Ndaloj <span class="various">by Aurel Amzai</span>
 3. Laja Laja <span class="various">by Blerina Matraku</span>
 4. Kurre Si Me Pare <span class="various">by Denisa Gjezo</span>
 5. S'ma Ndjen <span class="various">by Dr Flori</span>
 6. Vetem Beso <span class="various">by Ermal Mamaqi</span>
 7. Pyes Veten <span class="various">by Greta Koci</span>
 8. Doruntina Dhe Kastro I Zi <span class="various">by Kastro Zizo Ft. Mira Janji</span>
 9. Kenge E Pa Kenduar <span class="various">by Leonora Jakupi</span>
 10. Pretendent <span class="various">by Leotrim Gashi</span>
 11. Shooting Star <span class="various">by Noizy</span>
 12. Anna <span class="various">by Olta Boka</span>
 13. Buje, Vetem Buje <span class="various">by Pirro Cako & Vedat Ademi</span>
 14. Sikur Te Isha Ti <span class="various">by Rosela Gjylbegu</span>
 15. K'No <span class="various">by Seldi Qalliu</span>
 16. Njehere Ne Jeten Time <span class="various">by Elita Reci</span>
Boten Time Cover
 • Boten Time
 • Rock, World
 • Redon Makashi
 • 12/16/2011
 • Boten Time
Liner Notes:
 1. Asgje Nuk Ndalet
 2. Ku Jam Dhe Ku Je
 3. Me Lere Te Fle
 4. Kaq Shpejt Me Mohove
 5. Nate E Fundit
 6. Ndjeje
 7. Ditari
 8. Serenate Per Nusen
 9. Perse Me Bere Te Te Urrej ( Rmx )...
Njeni Qan Tjetri Gezohet Cover
 • Njeni Qan Tjetri Gezohet
 • Folk, World
 • Bujar Qamili
 • 01/21/2012
 • Njeni Qan Tjetri Gezohet
Liner Notes:
 1. Syni Synin Dashuronte
 2. Potpuri Kengesh Shkodrane 1...
 3. Zemer Mbas Gjerdanit Ke Nje Emer...
 4. Hej Goce Çfar Po Ban
 5. Bukuris Shqiptare
 6. Dallandyshe
 7. Potpuri Kengesh Shkodrane 2...
 8. Çoje Goten
 9. Njeni Qan Tjetri Gezohet
 10. Je E Vogel Rrumbullak
Ja Ku Jam Cover
 • Ja Ku Jam
 • World, Pop
 • Ardit Gjebrea
 • 01/23/2012
 • Ja Ku Jam
Liner Notes:
 1. Se Te Kam Shpirt
 2. Flas Me Henen
 3. Hapat E Fundit
 4. Kur Te Jeshe Merzitur Shume...
 5. Havale
 6. Hije (Me Dr.Flori)
 7. Kur Braktis Ate Qe Do
 8. Ja Ku Jame
 9. Jo Me
 10. Shume Te Kame Dashur Por
 11. Ti Nuk Ke Me Ndjenja
 12. Çmenduri
 13. Bota Ime
 14. Te Dua (Duet Me Inva Mula)...
West Side Family Cover
 • West Side Family
 • Hip Hop/Rap, R&B/Soul
 • West Side Family
 • 01/24/2012
 • West Side Family
Liner Notes:
 1. Mirmengjes
 2. Une Dua a....a
 3. Pse
 4. Nate Maji
 5. Kena Lind Per Çef
 6. Çerri
 7. S.O.S
 8. Nga 0 Ne Infinit
 9. Mjaft (feat. Edith Mihali)...
 10. Hou Çike ( Bonus Track)
Kenga Magjike 2003 Cover
 • Kenga Magjike 2003
 • World, World
 • Various Artists
 • 01/26/2012
 • Kenga Magjike 2003
Liner Notes:
 1. Te Dua Se Je Ti <span class="various">by Ledina Çelo</span>
 2. Hou Çike <span class="various">by West Side Familly</span>
 3. Nate <span class="various">by Etno Engjejt</span>
 4. I'm From Tirana <span class="various">by Kujtim Prodani</span>
 5. Arti I Jetes Ne Vetmi <span class="various">by Mimoza Ahmeti</span>
 6. Trokas <span class="various">by Produkt28</span>
 7. Te Dua Ty <span class="various">by Evis Mula</span>
 8. Te Ndjej <span class="various">by Julka</span>
 9. Une Ai Ti Ajo <span class="various">by Pirro Cako</span>
 10. I Harruari <span class="various">by Saimir Çili</span>
 11. Per Ty <span class="various">by Florian Muca</span>
 12. Vetem Une E Di <span class="various">by Monika & Kristela</span>
 13. Kujt Ti Them <span class="various">by Gjergje Jorgaqi</span>
 14. Deluzion <span class="various">by Klajdi Musabelliu</span>
 15. Merrte Fundit Me Nate <span class="various">by Alketa& Flori</span>
 16. Pa Ty <span class="various">by Aurora</span>
 17. Tashe Dhe Perseri <span class="various">by Jehona Sopi</span>
 18. Nese S'me Njeh <span class="various">by Odeta Katundi</span>
 19. Ti Nuk Je <span class="various">by Arberie Hardergjonaj</span>
 20. Nderro <span class="various">by Huejeda El Sajed</span>
 21. Kerkoj Me Shum <span class="various">by Pegi Xhani</span>
 22. Mos Me Mbaj Meri <span class="various">by Suela Kalaja</span>
 23. Kuturu <span class="various">by Aleksander Gjoka</span>
 24. Me Degjo <span class="various">by Ernis & Alban</span>
 25. Ejani Ju Ftojme Ne Party <span class="various">by Rudi Stine 3 Xl</span>
 26. Gjurme Te Perjetshme <span class="various">by Valmira Katana</span>
 27. Lufto <span class="various">by No Trust</span>
 28. Dua Te Te Bind <span class="various">by The Dreams</span>
 29. Ku Je Ti <span class="various">by Ema Bytyci</span>
 30. Pran Teje <span class="various">by Shpat Kasapi</span>
 31. Te Urrej <span class="various">by Grupi Aurora</span>
 32. Sonte <span class="various">by Juljan Lekocaj</span>
 33. Vetem Nje Nate <span class="various">by Jonida Maliqi</span>
 34. Vetem Per Ty <span class="various">by Udha E Shkembit</span>
 35. Si Muzika <span class="various">by Fitnede Tuda</span>
 36. Ta Them Kush Je <span class="various">by Guximtar Rushani</span>
 37. E Paharruar <span class="various">by Alb Magji</span>
Kenga Magjike 2004 Cover
 • Kenga Magjike 2004
 • World, Soundtrack
 • Various Artists
 • 01/26/2012
 • Kenga Magjike 2004
Liner Notes:
 1. Prape Tek Ti Do Te Vij <span class="various">by Irma Libohova</span>
 2. Dhe Te Dua <span class="various">by Yllka Kuqi</span>
 3. Leter Dashurie <span class="various">by Pirro Çako</span>
 4. Nuk Kam Faj Qe Roberoj <span class="various">by Jonida Maliqi</span>
 5. Gjithmone Do Jem Me Ty <span class="various">by Flori</span>
 6. Ne Nje Ishulle Qe Nuk Ekziston... <span class="various">by Ledina Çelo</span>
 7. Shuje <span class="various">by Shpat Kasapi</span>
 8. Ku Je Xhan <span class="various">by Adrian Gaxha</span>
 9. Po S'm Puthe Ti <span class="various">by Alketa</span>
 10. Nate E Fundit <span class="various">by Redon Makashi</span>
 11. Hey Baby <span class="various">by Orinda Huta</span>
 12. Ika Nga Ti <span class="various">by Edona Llalloshi</span>
 13. Hot Festival <span class="various">by Mad Lion&Lyrical Son</span>
 14. Ti <span class="various">by Aurora</span>
 15. Rio De Janerio <span class="various">by Julka</span>
 16. Vetem Zoti E Di <span class="various">by Elvana Gjata</span>
 17. Per Nje Çast <span class="various">by Juljan Lekocaj</span>
 18. Lozonjare <span class="various">by Burim Hoxha</span>
 19. Kot E Ke More Djale <span class="various">by Valentina Rama</span>
 20. Robenesha <span class="various">by Mimoza Mustafa</span>
 21. Pa Dashuri <span class="various">by Gjergje Jorgaqi</span>
Kenga Magjike 2005 Cover
 • Kenga Magjike 2005
 • World, Soundtrack
 • Various Artists
 • 01/26/2012
 • Kenga Magjike 2005
Liner Notes:
 1. Me Mungon <span class="various">by Blero</span>
 2. Pran Buzve Tua <span class="various">by Shpat Kasap</span>
 3. S'dua <span class="various">by Bleona Qerreti</span>
 4. Nuk Dua Tjeter <span class="various">by Genta Ismaili</span>
 5. Te Kam Xhan <span class="various">by Elvana Gjata</span>
 6. Le Le Kacurrele <span class="various">by Aurora</span>
 7. Me Sy Mbyllur <span class="various">by Flori</span>
 8. Sonte Dridhuni <span class="various">by Anxhela Peristeri & Big Man</span>
 9. Kurr Mos Me Thuaj Jo <span class="various">by Julka</span>
 10. Engjell A Djall <span class="various">by Besmir Metani</span>
 11. Papagall I Dashuris <span class="various">by Jonida Maloqi</span>
 12. Harrova Te Marr Fryme <span class="various">by Orinda Huta</span>
 13. My Party <span class="various">by Step By Step</span>
 14. S'paske Qen Naiv <span class="various">by Aferdita Bajrami</span>
 15. Testament <span class="various">by Tuna</span>
 16. Videl <span class="various">by Alb Magji</span>
 17. Qika <span class="various">by Syri I Shqiponjes</span>
 18. Ti, Une <span class="various">by Juliana Pasha</span>
 19. Ne Te Dyja <span class="various">by Monika & Kristela</span>
 20. Ti Je <span class="various">by Jola</span>
 21. Djaloshi IM <span class="various">by Mirsa Kerceli</span>
 22. Mallkim <span class="various">by Brikena Beqiri</span>
 23. Kam Mall <span class="various">by Greta Koci</span>
 24. Pak Une Pakez Ti <span class="various">by Burim Hoxha</span>
 25. Netet E Gjata <span class="various">by Erio Qerfozi</span>
 26. Sa Premtime <span class="various">by Egla Shkurti</span>
 27. Lere Naten Pas <span class="various">by Emi & Xhina</span>
 28. Nuk Mund Te Rezistosh <span class="various">by Esad Ademi</span>
 29. Tecilla <span class="various">by X Wnc</span>
 30. Me Frymen Tende <span class="various">by Denada Bare</span>
Kenga Magjike 2008 Cover
 • Kenga Magjike 2008
 • World, Soundtrack
 • Various Artists
 • 01/27/2012
 • Kenga Magjike 2008
Liner Notes:
 1. Zeri Im <span class="various">by Eneida Tarifa</span>
 2. Un Te Knaq <span class="various">by Lrc & Master Bass</span>
 3. Baterite <span class="various">by Dafina Zeqiri</span>
 4. Nese Mundesh <span class="various">by West Side Family</span>
 5. Lamtumir <span class="various">by Gerta Heta</span>
 6. Larg <span class="various">by Linda</span>
 7. Me Lini Vetem <span class="various">by Blerina Braka</span>
 8. Te Doja Shume <span class="various">by Silva Gunbardhi</span>
 9. Enderr E Etur <span class="various">by Evi Reci</span>
 10. Jetove <span class="various">by Kelly</span>
 11. Puthja E Hatrit <span class="various">by Korab Shaqiri</span>
 12. Butoni Play <span class="various">by Qelbanix</span>
 13. Simbol <span class="various">by Hana Cakuli</span>
 14. Njeri Nga Ata <span class="various">by Jonida Maliqi</span>
 15. Missi Im <span class="various">by Produkt 28</span>
 16. Ndaloje Vrapin <span class="various">by Stine & Skillz</span>
 17. Duty Free <span class="various">by Ciljeta Xhilaga</span>
 18. Mbi Gjethe Nen Diell <span class="various">by Orgesa Zaimi</span>
 19. Nuk Dua Te Pres <span class="various">by Teuta Kurti</span>
 20. Magnetic <span class="various">by Bleona Qerreti</span>
 21. Dua Te Te Dua <span class="various">by Venera Lumani</span>
 22. Kohe E Shkuar <span class="various">by Jona Koleci</span>
 23. Syt E Tu Si Mashtroj Kurrë... <span class="various">by Valton Krasniqi</span>
 24. Mishel <span class="various">by Ernis Cili</span>
 25. Tjetra <span class="various">by Rosela Gjylbegu</span>
 26. Si Cunami <span class="various">by B2 N</span>
 27. Puthja E Pare E Fundit <span class="various">by Edmond Mancaku</span>
 28. Per Ty Kam Nevoj <span class="various">by Entela Zhula</span>
 29. Nga Ti Kerkoj Vetem Dashuri... <span class="various">by Yllka Kuqi</span>
 30. Shko <span class="various">by Eliza Hoxha</span>
 31. Askush Nuk Eshte Perfekt <span class="various">by Era Rusi</span>
 32. 1000 Arsye <span class="various">by Juljana Pasha</span>
 33. Dashri Cigane <span class="various">by Siciliana Mazi</span>
 34. Bashkeshorti Ideal <span class="various">by Kastro Zizo</span>
 35. Rob I Saj <span class="various">by Olti Marku</span>
 36. Do Iki Pa Kthim <span class="various">by Eris Hoxha</span>
 37. Me Syte Lart <span class="various">by Mariza Ikonomi</span>
 38. Lutem <span class="various">by Joana Smakaj</span>
 39. Anjushka <span class="various">by Pirro Cako</span>
 40. Dashurise Se Shkuar <span class="various">by Aleksander Gjoka</span>
Hitet E Veres 2010 Cover
 • Hitet E Veres 2010
 • World, Soundtrack
 • Various Artists
 • 01/31/2012
 • Hitet E Veres 2010
Liner Notes:
 1. Origjinal (feat. Dr Flori & Marsel)... <span class="various">by Aurela Gace</span>
 2. Pertej Kohes <span class="various">by Rovena Dilo</span>
 3. Stine Dreqi <span class="various">by Eugent Bushpepa</span>
 4. Amanet <span class="various">by Vesa Luma</span>
 5. Work It Girl <span class="various">by Jehona Sopi</span>
 6. Ju Make Me Feel Hot <span class="various">by Era Rusi</span>
 7. Se Te Dua <span class="various">by Ciljeta</span>
 8. Dance With Me <span class="various">by Alida</span>
 9. Me Fal <span class="various">by Ingrit Gjoni</span>
 10. A Me Do <span class="various">by Xhensila</span>
 11. Rruga E Zemres (feat. Rosela Gjylbegu)... <span class="various">by Eliza Hoxha</span>
 12. Kush Je Ti <span class="various">by Ester Hoxha</span>
 13. Inati <span class="various">by Produkt 28</span>
 14. Dhe Zemra Ndal <span class="various">by Elvana Gjata</span>
 15. Dashuria E Pare <span class="various">by Gerta</span>
 16. Oqean <span class="various">by Orinda Huta</span>
 17. Play Back <span class="various">by Flori</span>
 18. Si Kam Harruar <span class="various">by Joana</span>
 19. Qielli Do Ta Prek Me Ty <span class="various">by Kejsi Tola</span>
 20. Dhoma 4 <span class="various">by Burn</span>
 21. I Ngjan Asaj <span class="various">by Flori & Evi Reci</span>
 22. Tunden, Shkunden <span class="various">by West Side Family</span>
 23. Me Mire Pa Ty <span class="various">by Era</span>
 24. Extazy <span class="various">by Seldi</span>
Te Dua Ty Cover
 • Te Dua Ty
 • Pop, R&B/Soul
 • Various Artists
 • 02/03/2012
 • Te Dua Ty
Liner Notes:
 1. Kur Braktis Ate Qe Do <span class="various">by Ardit Gjebrea</span>
 2. Serenate <span class="various">by Irma Libohova</span>
 3. Ti Je <span class="various">by Elvana Gjata</span>
 4. Mengjesi Pa Ty <span class="various">by Julka</span>
 5. Me Sy Mbyllur <span class="various">by Flori Mumajesi</span>
 6. Sa E Shite Zemren (feat. Luis Ejlli)... <span class="various">by Juliana Pasha</span>
 7. Kam Frike Nga Dashuria <span class="various">by Rovena Dilo</span>
 8. Vetem Nje Nate <span class="various">by Jonida Maliqi</span>
 9. Pa Yllin Tend <span class="various">by Besa Kokedhima</span>
 10. Leter Dashurie <span class="various">by Pirro Çako</span>
 11. Per Ne Te Dy <span class="various">by Rosela Gjyrbegu</span>
 12. Askush Nuk Eshte Perfekt <span class="various">by Era Rusi</span>
 13. Koha S'ndal <span class="various">by Greta Koçi</span>
 14. Dashurise Se Shkuar <span class="various">by Aleksander Gjoka</span>
 15. Oqean <span class="various">by Orinda Huta</span>
 16. Ku Jam Dhe Ku Je <span class="various">by Redon Makashi</span>
 17. Ne Krahet E Tua Do Jem <span class="various">by West Side Family</span>
 18. Ecim Te Dy <span class="various">by Burn</span>
 19. Si Heren E Pare <span class="various">by Produkt 28</span>
 20. Zjarr I Harruar <span class="various">by Evi Reçi</span>
Love Me Cover
 • Love Me
 • R&B/Soul, Hip Hop/Rap
 • Eni Koci
 • 02/21/2012
 • Love Me
Liner Notes:
 1. Shprese Kerkon Nga Ti
 2. Love Me
 3. Ne Bejme Dem (feat. Greta Koci)...
 4. Diva (feat. Capital T)
 5. Me Ndjek
 6. Sonte
 7. Nobody Else (feat. Staz)
 8. So Hot (feat. Noizy)
 9. Je Gjithcka (feat. Noizy)
Te Ndare (feat. Dr Flori) Cover
 • Te Ndare (feat. Dr Flori)
 • Pop, R&B/Soul
 • Poni
 • 05/21/2012
 • Te Ndare (feat. Dr Flori)
Liner Notes:
 1. Te Ndare (feat. Dr Flori)
Delisia (feat. Marsel) Cover
 • Delisia (feat. Marsel)
 • Pop, Folk
 • Sergio
 • 06/29/2012
 • Delisia (feat. Marsel)
Liner Notes:
 1. Delisia (feat. Marsel)
Radio & Club Cover
 • Radio & Club
 • Hip Hop/Rap, R&B/Soul
 • Big Basta
 • 07/18/2012
 • Radio & Club
Liner Notes:
 1. Intro
 2. Sot Jam Vone
 3. Champions (feat. MC Kresha, Real 1 & Mr DJ Weed)...
 4. Enderr Ne Medite (feat. Jonida Maliqi)...
 5. Fresh
 6. My Friend (feat. Mo Mystik)...
 7. Power (feat. Vesa Luma)
 8. Trafik (feat. Lyrical Son)...
 9. Outta Space
 10. Skip
 11. Radio & Club (feat. DJ Blunt & Real1)...
 12. Arome Ballkani
 13. Future Is On (feat. Eni Koci)...
 14. Who's That Lady (feat. Mo Mystik & Messrine)...
 15. Sa Genjeshtra (feat. Shpat Deda)...
 16. Summer Love (feat. Angelo)...
 17. 100 (feat. Etnon & Enca)
 18. Velo
 19. Si Melodi (feat. Angelo)
 20. Outro
Paraprakisht Cover
 • Paraprakisht
 • R&B/Soul, Pop
 • Aurela Gace
 • 08/01/2012
 • Paraprakisht
Liner Notes:
 1. Origjinale
 2. Me Jep Nje Heyyy
 3. Shpirt I Shpirtit Tim
 4. Ca$H
 5. Ja Ke Nge
 6. Tranzit
 7. Tunde
 8. Feel the Passion
 9. Me Mire Pa Ty
 10. Boom Boom Boom
 11. Fantasy
Yjet E Kenges Popullore Shqiptare, Vol. 1 Cover
 • Yjet E Kenges Popullore Shqiptare, Vol. 1
 • Folk, World
 • Various Artists
 • 08/25/2012
 • Yjet E Kenges Popullore Shqiptare, Vol. 1
Liner Notes:
 1. Shoqnia <span class="various">by Aida Cara</span>
 2. Valium <span class="various">by Amarda</span>
 3. Bashkjetesa <span class="various">by Vjollca Luka & Gjovani</span>
 4. Kur Vine Cikat Nga Kurbeti... <span class="various">by Remzie Osmani</span>
 5. Plas Moj Zemer Plas <span class="various">by Valbona Hekurani</span>
 6. Baba E Nona Te Ka Rrit (feat. Ismet Peja & Shyhrete Behluli)... <span class="various">by Valbona Halili</span>
 7. Dashamir Baruni <span class="various">by Dasma Krutane</span>
 8. Dashuria Seshte Veture (feat. a G & Smoke Shaky)... <span class="various">by Erisa Dragoshi</span>
 9. Femer Si Une Ske Me Gjet <span class="various">by Kela</span>
 10. Lotet E Mallit (feat. Dani)... <span class="various">by Fatjeta Barbullushi</span>
 11. Me Nje Femi Mka Gezu Zoti <span class="various">by Elizabeta Marku</span>
 12. Mosha E Pjekurise <span class="various">by Xhavit Zhuniqi</span>
 13. Pleqte Sevdallinj (feat. Pleqte E Kavajes)... <span class="various">by Enkeleda Alushi</span>
 14. Pse U Ndame <span class="various">by Dhurata Aliaj</span>
 15. Baba Tomorr <span class="various">by Gramoz Tomorri</span>
 16. Hopa Hopa <span class="various">by Poni</span>
 17. Lulja E Preferume <span class="various">by Artiola Toska</span>
 18. Robi Plaket Kur Don Vet <span class="various">by Athanas Profnasta</span>
Kenga Magjike 2012 Java 1 & 2 Cover
 • Kenga Magjike 2012 Java 1 & 2
 • R&B/Soul, Pop
 • Various Artists
 • 09/24/2012
 • Kenga Magjike 2012 Java 1 & 2
Liner Notes:
 1. Ku Je Ti <span class="various">by Andos</span>
 2. Ne Te Njejten Hene <span class="various">by Kelly</span>
 3. Hot Line <span class="various">by Don Enio</span>
 4. Fallxhorja <span class="various">by Devis Xherahu</span>
 5. Me Shume Te Dua <span class="various">by Mateus Frroku & Xhesika Polo</span>
 6. Ole Ole <span class="various">by Blerina Braka</span>
 7. Sonte <span class="various">by Adhurim Deari</span>
 8. Ne Pervjetor <span class="various">by Adelina Emini</span>
 9. Do Kthehesh <span class="various">by Drilon Shala</span>
 10. E Kthjellet <span class="various">by Grifshat</span>
 11. Ti Je Engjell (feat. Gb MC & Rudi Cat)... <span class="various">by Stine</span>
 12. Do Pi <span class="various">by Zajmina Vasjari</span>
 13. Romale (feat. Grupi Mangavatu)... <span class="various">by Eli Fara</span>