Připojte se TuneCore na SXSW 2020 - RSVP pro naše Mixer & Homebrew Coffee Chat pro kreativy

5. března 2020

AKTUALIZACE:

Vzhledem k rostoucím obavám ohledně koronaviru (COVID-19), TuneCore se rozhodla zrušit naše akce na festivalu SXSW, včetně Music Made Me Mixer a naší účasti v AMF Homebrew Coffee Chat. Upřímně litujeme jakýchkoli nepříjemností, které to může způsobit. Zdraví a bezpečnost našeho týmu, umělců a partnerů je naší nejvyšší prioritou.

Rádi bychom poděkovali komunitě TuneCore za jejich podporu a pochopení. Těšíme se na Vás příští rok.


I když je pravděpodobné, že stále cítí jako Nový rok den byl minulý týden, SXSW 2020 je hned za rohem! TuneCore bude držet to znovu, a letos jsme nabízíme některé skvělé příležitosti k připojení na kariéru poradenství, sítě, nebo jen pověsit s naším týmem.

Míříte letos do Austinu? Ať už jste oficiální představí umělec, jste zajištěné některé ukazuje, nebo jste jen válcování dolů se dostat na zábavu, pokud jste TuneCore Umělec, ujistěte se, že RSVP na některé z našich akcí níže:

TuneCore & AMF Představuje Homebrew Káva Chat pro kreativy
Kavárna 605, Hotel Van Zandt
Čtvrtek, Březen 19, 2020
11:00 – 13:00

TuneCore spolupracuje s Austin Music Foundation, aby znovu potvrdila náš závazek vůči našim umělcům: RSVP pro vlastní one-on-one, 20-minutové konzultace zasedání s členem našeho týmu Entertainment Relations. Vaše osobní mentorská relace je skvělou příležitostí spojit se s profesionály v oboru, kteří vám mohou pomoci odpovědět na otázky a nabídnout strategické poradenství.

RSVP zde

TuneCore je SXSW hudba made me mixer
Javelina, Ulice Rainey 69
Pátek, Březen 20, 2020
14:00 – 16:00

TuneCore je zpět na Javelina pro naše Music Made Me Mixer! Připojte se k nám na našem umělce ocenění party, kde se můžete setkat s našimi členy týmu Entertainment Relations a sítě s kolegy TuneCore umělců. Letošní slavnosti budou zahrnovat:

  • Hudba z DJ 9th Sage
  • Portréty umělců od fotografa Andrewa Bennetta
  • Možnosti videorozhovorů s umělcem
  • Profesionální styling od Priv
  • Speciální koktejly značky TuneCore
  • Krok & Opakovat foto stanici

Není vyžadováno žádné krytí, ale vstup je omezen na kapacitu. Doufáme, že vás tam uvidíme!

RSVP zde


Poprvé na SXSW? Žádný pot - TuneCore má spoustu článků, které vám pomohou využít konference a zmáčknout co nejvíce do vašich zkušeností, jak je to možné. Ať už je to tipy na vytváření sítí a provádění, nebo jen některé místní návrhy na jídlo a pití, procházet ty níže a zamiřte do 512 připravené.

Míříte do SXSW? 4 způsoby, jak se připravit na chaos

SXSW Místní výběr: Best Of Record Obchody, Tacos, místa a další

Příprava na vaše Vitríny SXSW

Networking na SXSW: Udržujte tyto připojení po skončení festivalu

5 tipů a tabu k zapamatování na SXSW

Vaše sada SXSW bez stresu

Tagy: představovat SXSW sxsw 2020