Word lid van TuneCore op A3C 2019 & vier Hip Hop

26 september 2019

Het is weer zover: het grootste en meest opwindende conferentie- en muziekfestival gewijd aan Hip Hop! Elk jaar stijgen duizenden artiesten, producenten, professionals uit de muziekindustrie en fans op naar Atlanta voor A3C - een evenement waar TuneCore trots op is om uit elkaar te zijn en te zien groeien.

Voor A3C 2019 houdt TuneCore het Atlanta Convention Center (in AmericasMart) van 10 tot 12 oktober. We roepen alle artiesten op om langs te komen en te profiteren van een aantal coole evenementen die we gaan organiseren, of gewoon even gedag te zeggen! Als je je pas nog niet hebt gekregen, is er nog steeds tijd om 15% te besparen met behulp van de promo-code "TUNE15" wanneer je bestelt (VIP-pas-upgrades niet inbegrepen).


Verbinding maken met TuneCore

Atlanta Convention Center in AmericasMart
Gebouw 2, 4e verdieping
240 Peachtree Street
Atlanta GA 30303

10 oktober, 10.00 - 18.00 uur
11 oktober, 10.00 - 18.00 uur
12 oktober, 10.00 - 18.00 uur

TuneCore geeft de artiesten de mogelijkheid om elkaar te ontmoeten en te praten met onze leden van ons Entertainment Relations team.

Als u een TuneCore Artist bent, kunt u via dit formulier uw naam indienen voor een verzoek om te worden geïnterviewd door onze mediapartner, Immersive Atlanta.

We zullen elke dag van de conferentie rondhangen, video-interviews afnemen, leuke momenten vastleggen voor @TuneCore, geweldige fotomogelijkheden bieden voor de aanwezigen en nog veel meer.

Zorg ervoor dat u zich registreert om deel te nemen hier!


Music Made Me Mixer

Gekke ATLanta
182 Courtland Street, Atlanta GA 30303
11 oktober, 18.00 - 20.00 uur

We zijn gastheer van een kunstenaar waardering mixer op Crazy ATLanta in de buurt van het conventiecentrum. Als vriend van TuneCore nodigen wij u uit om langs te komen, een drankje te nemen van onze aangepaste cocktailkaart, een tasje te pakken en tot rust te komen!

Ons team gaat rondhangen en DJ Presyce gaat draaien. De ruimte is beperkt en de toegang is afhankelijk van de capaciteit, dus RSVP hier nu en wees er zeker van dat je op tijd bent.


Muziek maakte me praten: hoe het te maken als een onafhankelijke kunstenaar gepresenteerd door TuneCore

Atlanta Convention Center in AmericasMart
Gebouw 2, 4e verdieping
240 Peachtree Street
Atlanta GA 30303

12 oktober, 14-2:45 uur

Dus, wat is het om een onafhankelijke kunstenaar te zijn? Hoe ziet de reis er echt uit? Ben ik blut, blut of matig blut? Of kan ik het maken en slagen?

Neem deel aan dit gesprek met gastsprekers Aina Brei'Yon, DUBBA AA, Rico Brooks en Shah, gemodereerd door Luciano Giarrano met Immersive Atlanta, om te leren hoe je als onafhankelijk artiest door de muziekwereld kunt navigeren en succesvol kunt zijn.

Schrijf je nu in!*

*Let op: Je moet een A3C-pas hebben om Connect with TuneCore en onze Music Made Me talk te kunnen bijwonen. 

Tags: A3C a3c 2019 Atlanta met Hip Hop