Word lid van TuneCore op SXSW 2020 - RSVP voor onze Mixer & Homebrew Coffee Chat voor Creatieven.

5 maart 2020

UPDATE:

Vanwege de groeiende bezorgdheid over het coronavirus (COVID-19), TuneCore heeft besloten om onze evenementen op het SXSW Festival te annuleren. inclusief de Music Made Me Mixer en onze deelname aan de AMF Homebrew Coffee Chat. Wij betreuren het oprecht dat dit ongemak kan veroorzaken. De gezondheid en veiligheid van ons team, artiesten en partners heeft onze hoogste prioriteit.

We willen de TuneCore gemeenschap bedanken voor hun steun en begrip. We kijken uit naar uw komst volgend jaar.


Terwijl het waarschijnlijk nog steeds voelt alsof Nieuwjaarsdag vorige week was, ligt SXSW 2020 om de hoek! TuneCore houdt het weer rustig, en dit jaar bieden we een aantal geweldige mogelijkheden om contact te maken met ons team op het gebied van carrièreadvies, netwerken, of gewoon om met ons team samen te werken.

Op weg naar Austin dit jaar? Of je nu een officiële showcasing artiest bent, je hebt een aantal shows veiliggesteld, of je bent gewoon aan het rollen om in de pret te komen, als je een TuneCore Artist bent, wees er zeker van om RSVP naar een aantal van onze evenementen hieronder:

TuneCore & AMF Presenteert Thuisbrouwer Koffiepraatje voor Creatives
Café 605, Hotel Van Zandt
Donderdag 19 maart 2020
11:00 uur - 13:00 uur.

TuneCore werkt samen met Austin Music Foundation om onze betrokkenheid bij onze artiesten te bevestigen: RSVP voor uw eigen één-op-één gesprekssessie van 20 minuten met een lid van ons Entertainment Relations team. Uw persoonlijke mentorsessie is de perfecte gelegenheid om in contact te komen met professionals uit de sector die vragen kunnen beantwoorden en strategisch advies kunnen geven.

RSVP Hier

TuneCore's SXSW Music Made Me Mixer
Javelina, 69 Rainey Street
vrijdag 20 maart 2020
14:00 - 16:00 uur.

TuneCore is terug bij Javelina voor onze Music Made Me Mixer! Sluit u aan bij onze artiesten waardering partij waar u onze Entertainment Relations teamleden kunt ontmoeten en kunt netwerken met collega TuneCore artiesten. De festiviteiten van dit jaar zijn onder andere:

  • Muziek van DJ 9th Sage
  • Kunstenaarsfotoportretten van fotograaf Andrew Bennett
  • Mogelijkheden voor video-interviews met kunstenaars
  • Professionele styling door Priv
  • TuneCore-specialiteitscocktails
  • Stap & Herhaal fotostation

Er is geen dekking nodig, maar de toegang is beperkt tot de capaciteit. We hopen u daar te zien!

RSVP Hier


Eerste keer naar SXSW? Geen gezeur - TuneCore heeft een groot aantal artikelen om u te helpen profiteren van de conferentie en zo veel mogelijk in uw ervaring te knijpen. Of het nu gaat om tips voor netwerken en optredens of gewoon wat lokale suggesties voor eten en drinken, blader die hieronder en ga naar de 512 voorbereid.

Op weg naar SXSW? 4 Manieren om zich voor te bereiden op de chaos

SXSW Local Picks: Best Of Record Stores, Tacos, Locaties en meer

Bereid je voor op je SXSW-showcases

Netwerken bij SXSW: Houd die verbindingen na afloop van het festival

5 Tips & Taboes om te onthouden bij SXSW

Uw Stress-Free SXSW Kit

Tags: featuring SXSW sxsw 2020